Sukces naszych trzecioklasistów

16 grudnia 1016 roku w Szkole Podstawowej Nr 9 odbyła się uroczytsta gala wręczenia dyplomów i nagród laureatom VII Wrocławskiego Międzyszkol­nego Konkur­su z Języków Obcych „Język i obraz”. Jest to konkurs plastyczno-językowy pole­ga­jący na prezen­tacji idiomów języka ang­iel­skiego lub niemieck­iego w formie obrazkowej. W tym roku uczest­nicy przy­go­towywali prace przed­staw­ia­jące idiomy związane z przy­rodą. Na konkurs nadesłano 110 prac uczniów z 22 wrocławskich szkół podstawowych. Wielki sukces odniosła trójka naszych trzecioklasistów. Konkurs w kategorii język niemiecki wygrała Natalia Gliga z III c (idiom „Unter dem glücklichen Stern geboren sein”) , drugie miejsce zajęła Oliwia Kluk z III c (idiom „In den Wolken schweben”) a wyróżnienie w tej samej kategorii zdobył Jakub Instyński z III d (również idoiom „In den Wolken schweben”). Należą im się ogromne brawa i serdeczne gratulacje!

img_20161216_092027 img_20161216_092635