VI Przegląd Twórczości w Języku Niemieckim

11 kwietnia w Centrum Sztuki Impart odbył się VI Przegląd Twórczości w Języku Niemieckim. Przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Wrocławia i okolic mieli możliwość publicznego zaprezentowania swoich talentów muzycznych i przede wszystkim językowych w dowolnej formie artystycznej, oczywiście w języku niemieckim. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz IV-VI. Jako pierwsza zaprezentowała się grupa 15 uczniów z klas III d i III e. Uczniowie zaśpiewali piosenkę „Du bist der Wahnsinn”, czyli niemiecką wersję przeboju „Jesteś szalona” zespołu Boys. Nasi artyści porwali i roztańczyli zgromadzoną publiczność i zebrali rzęsiste brawa. Z równie wielkim aplauzem publiczności spotkała się brawurowa interpretacja piosenki „Lass jetzt los”, czyli „Mam tę moc” z filmu „Kraina lodu” w wykonaniu Zuzanny Juzwiszyn z klasy Va. Wszystkim naszym artystom należą się wielkie gratulacje!