Zabawa karnawałowa dla dzieci z klas 0 – III

Tegoroczna zabawa karnawałowa dla dzieci z klas 0 – III, która odbyła się dnia 31 stycznia 2018 r., wzbudziła u najmłodszych uczniów szkoły wiele radości. Odświętnie udekorowana sala gimnastyczna stworzyła inspirujący do zabawy klimat. Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach, o które zadbali ich rodzice. Byli więc królowie i królowe, księżniczki, wróżki, nie zabrakło również piratów, rycerzy czy też różnych zwierzątek. Na bal zawitały : żółwie, tygryski, motyle i kotki. Prowadzący bal animatorzy zachęcali do tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały , a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając. Wiele śmiechu było także podczas tańca z gazetą i konkursu z balonami. Nad całością balu czuwały wychowawczynie klas młodszych, które bawiły się razem z dziećmi.