Apel o pomoc dla rodziny poszkodowanej w pożarze domu

W poniedziałek 26 lutego doszło do pożaru kamienicy przy ulicy Polnej. Podczas akcji straży pożarnej na pierwszym piętrze woda zniszczyła także lokal na parterze i dokonała zniszczeń na kolejnych piętrach, w którym mieszkała pięcioosobowa rodzina. W chwili obecnej rodzina z trójką dzieci nie może powrócić do domu, ze względu na jego uszkodzenia. Mieszkanie komunalne jest zniszczone i wymaga remontu. Rodzina szuka nowego lokum.

Dlatego gorąco apelujemy i prosimy wszystkich, którzy chcą i mają możliwości udzielenia pomocy poszkodowanym zarówno w formie rzeczowej (łóżko lub kanapa, materace, środki czystości, koce, ręczniki, pościel, odzież) jak i finansowej, o rozważenie udzielenia pomocy.
Pomóżmy uczennicom z naszej szkoły: Oliwce ( 12lat) , Hani (10 lat), Mai (6 lat) wraz z rodzicami stanąć na nogi po napotkanej tragedii.

W sprawie pomocy w formie rzeczowej należy kontaktować się pod numerem telefonu 517367519.

W imieniu rodziny dziękujemy za okazaną pomoc.
Wpłaty można dokonywać na numer konta:
Joanna Wiktorek