Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Dnia 21 listopada 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień, zorganizowany w naszej szkole po raz kolejny prze SU kl. I- III. Od samego rana przedstawiciele samorządu witali wchodzących do szkoły rodziców i dzieci wesołymi pozdrowieniami, wręczając dorosłym znaczki z uśmiechniętymi buźkami. Serdecznym powitaniom towarzyszyły wesołe piosenki o przyjaźni i uśmiechu oraz rabata przepięknych słoneczników. Wszyscy wchodzący mogli podzielić się swoją życzliwością poprzez napisanie miłych słów na plakacie „Mamo, tato, koleżanko, kolego – zatrzymaj się i napisz lub narysuj coś miłego”.
Poza tym  uczniowie każdej klasy przygotowali dla siebie specjalne plakietki, których celem było upamiętnienie tego wspaniałego dnia i przez cały dzień dumnie nosili je przypięte do swoich koszulek. Każda klasa dostała również za zadanie wykonanie „słonecznika życzliwości i uśmiechu”, które później ozdobiły drzwi wszystkich sal lekcyjnych .

Starajmy się, aby przesłanie Dnia Życzliwości towarzyszyło nam każdego dnia !