KLASY IV-VIII

Dnia 18 września 2023 r. rozpoczął swoją działalność Samorząd Uczniowski kl. IV- VIII pod opieką p. Aliny Bańkosz. W tym roku szkolnym zarząd samorządu tworzą:
Przewodniczący – Kacper Czernik z kl. 8 c
Wiceprzewodniczący – Weronika Pidek z kl. 7 a, Hanna Szczepańska z kl. 8 a

W Samorządzie Uczniowskim kl. IV- VIII działają następujące sekcje:
Plastyczna, której zadaniem jest dbanie o oprawę plastyczną uroczystości organizowanych przez SU oraz gazetkę na tablicy SU ; w jej skład wchodzą: Wiktoria Wojda, Olena Protsenko, Hanna Szczepańska, Antonina
Ciszewska, Anna Tarczewska.
Promocji i informacji, której zadaniem będzie redagowanie sprawozdań z działań SU w roku szk. 2023/24; jej skład tworzą : Piotr Zalas, Julia Chmiel, Makary Czarnota, Zuzanna Krupa, Antoni Murzyński.
Sportowa – pomoc w organizowaniu imprez sportowych, jej skład stanowią: Weronika Pidek, Kamila Duda, Emilka Wędzonka, Paweł Piątek, Mateusz Składzeń, Marta Chęcińska, Patryk Olszyński, Szymon Cinglenicz, Michał Ferens, Pola Jaskólska, Natalia Stawujak, Alex Graczyk.
Artystyczna – współtworzenie imprez ogólnoszkolnych, w składzie: Martyna Kurp, Magdalena Pietras, Julia Chmiel

Opiekun SU – Alina Bańkosz