Światowy Dzień Pluszowego Misia

24 XI 2017 roku obchodziliśmy w naszej szkole już po raz kolejny Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uroczystość zorganizował i przeprowadził  Samorząd Uczniowski kl. I- III.

Adresatami byli uczniowie z klas O-III. Tego dnia  na prośbę SU uczniowie przynieśli do szkoły swoje misie.

Maskotki były różne od bardzo malutkich do bardzo, bardzo dużych. Ilość pluszowych przyjaciół w tym roku była imponująca. Na pamiątkę tego święta wszyscy zrobiliśmy zdjęcia swoim przyjaciołom.

Rolę gospodarza  w tym roku pełnił miś o imieniu Zdzicho (własność Miłosza), który swoim wzrostem bardzo nam imponował. Siedział przy drzwiach wejściowych i z misiową gracją witał przybyłe do szkoły misie i ich właścicieli.

Dalsza część obchodów miała miejsce na sali gimnastycznej. Tu klasa III b przedstawiła w scence dramowej historię pluszowego misia. Następnie oglądaliśmy prezentacje multimedialną, podczas której uczniowie bezbłędnie poznawali najbardziej popularne misie. Były także zabawy ruchowe i odgadywanie zagadek

Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej i ciepłej  atmosferze. My dorośli także powróciliśmy pamięcią do swojego dzieciństwa. Z radością a niejednokrotnie z duma przedstawialiśmy swoich pluszowych przyjaciół.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok.