SZKOŁA W MIEŚCIE

logo-szkola-w-miescie

Harmonogram wyjść dla kl. I – III w ramach Projektu "Szkoła w Mieście" w I sem. r. szk. 2019 / 2020.
Data wyjścia

Wg harmonogramu

MPK , godz. 10.00

MPK, godz. 9.00

Harmonogram wyjść dla kl. IV – VIII w ramach Projektu "Szkoła w Mieście" w I sem. r. szk. 2019 / 2020.

Data wyjścia

4 l   VI  b

5 l   VI  e

Kl. VII b, VII c
OH Kino – film pt.„ Legiony ”

Pan Tablet

OH Kino – film pt. „ Legiony ”
 MPK, godz. 09.00

Wg harmonogramu

MPK, godz. 10.00

W I semestrze w ramach projektu „Szkoła w Mieście” uczniowie klas III uczestniczyli we wrześniu w Centrum Edukacji Filmowej w lekcji filmowej na temat powstawania reklamy oraz obejrzeli film pt. „ Miś Paddington 2 ”. W październiku zgodnie z harmonogramem dzieci z klas I – III brały udział w multimedialnych zajęciach prowadzonych przez pracowników Pana Tableta , programując na otrzymanych tabletach postacie różnych bohaterów. W październiku i listopadzie wiele radości sprawiły dzieciom z klas pierwszych oraz drugich obejrzane w Teatrze Lalek i w Teatrze na Ostrowie Tumskim ciekawe, pełne fantazji przedstawienia, m. innymi : „ Yemaya – królowa mórz” , „ Piekło i niebo”, „ Skarpety i papiloty”. W grudniu wielką mikołajkową niespodzianką dla wszystkich dzieci z klas I – III było wyjście do OH Kina na film pt. „ Kraina Lodu 2 ”. Natomiast uczniowie z kl. IV – VI w październiku uczestniczyli w zajęciach multimedialnych z tabletami, a uczniowie kl. VII i VIII obejrzeli w OH Kinie film pt. „ Legiony ” w związku z 70- tą Rocznicą Wybuchu II Wojny Światowej, poszerzając swoje wiadomości na temat historii naszego kraju. Wszyscy uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach w ramach projektu „ Szkoła w Mieście ” i z niecierpliwością czekają na kolejne.