We wtorek, 23 czerwca, uczniowie klas IV–VIII uczestniczyli w warsztatach poświęconych zasadom bezpiecznego spędzania wakacji oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.Zajęcia zostały przygotowane i przeprowadzone przez uczniów klas ósmych pod opieką pani Aliny Bańkosz. Podczas warsztatów uczestnicy przypomnieli sobie, jak prawidłowo Read More …










































































































































































































































































































































































































