KLASY I – III

Od dnia 20 września 2024 r. rozpoczął swoją aktywność Mały Samorząd Uczniowski kl. I -III pod opieką, jak w poprzednich latach, p. Anny Lis oraz p. Aleksandry Puszkarów.
W tym roku szkolnym zarząd samorządu tworzą przewodniczący klas trzecich, czyli :
Zofia Leszczyńska z kl. III a
Adam Kasiewicz z kl. III b
Barbara Kaliszuk z kl. III c
Leon Wajsen z kl. III d oraz
Hanna Rega z kl. III e.
W SU kl. I – III działają następujące sekcje:
Plastyczna, której zadaniem jest dbanie o oprawę plastyczną uroczystości organizowanych przez SU, gazetkę na tablicy SU na parterze oraz wystrój szkoły ; w jej skład wchodzą:
Zofia Leszczyńska z kl. III a
Barbara Kaliszuk z kl. III c
Patrycja Sienkiewicz z kl. III a oraz
Amelia Chmielińska z kl. III b