Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś jest przyjacielem dzieci, czy wypada zapomnieć o urodzinach przyjaciela?

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, SU pod opieką p. Anny Lis, zorganizował 26 listopada obchody Dnia Misia w naszej szkole. Każde dziecko przyniosło tego dnia swojego pluszowego przyjaciela. Odwiedziły nas misie duże, małe, puchate, kolorowe. Na sali gimnastycznej zostały zorganizowane w trzech turach misiowe spotkania, w czasie których dzieci z klas 0 – III poznały informacje na temat życia i zwyczajów niedźwiedzi brunatnych, historię pluszowego misia oraz jego imienia „Tedy”. Wspólnie zaśpiewały piosenkę pt. „Jadą, jadą misie”, bawiły się przy bajkowych piosenkach, tańczyły ze swoimi misiami, a także wzięły udział w bajkowych konkursach nagradzanych słodyczami. Salę gimnastyczną i szkolne korytarze zdobiły kolorowe balony i namalowane przez dzieci postacie misiów.

Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej , ciepłej i rodzinnej atmosferze. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie !