Mistrzowie są wśród nas…. ???

W dniach 26 i 27 kwietnia 2022 roku na przyszkolnych boiskach odbyły się SZKOLNE IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE KLAS 1-4. Do rywalizacji w trzech konkurencjach przystąpiło 473 uczniów. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem ruszyły do biegu na 50 m, skoku w dal i rzutu piłeczką palantową. Padły rekordy i wielu poprawiło dotychczasowe rezultaty. W efekcie podjętych wysiłków uhonorowano 144 uczniów, po sześcioro dziewcząt i chłopców w każdej konkurencji.

Wyrazy uznania i ogromne gratulacje składamy każdemu dziecku, które aktywnie uczestniczyło w igrzyskach. Jesteśmy bardzo wdzięczni dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły za nieocenioną pomoc w przeprowadzeniu zawodów oraz fantastyczny doping. Gratulujemy rodzicom sukcesów ich pociech, dziękujemy za wsparcie i dobre słowo. Spośród medalistów wybierzemy członków reprezentacji poszczególnych roczników, którzy będą rywalizować z rówieśnikami na miejskich zawodach walcząc o tytuł MISTRZA WROCŁAWIA 2021/2022.