XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach II -III 🦉


Obchodom Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia towarzyszyły zabawy i konkursy, które wyłoniły Klasowych Ekspertów Mnożenia. Tradycyjnie już najwięcej radości sprawiła dzieciom zabawa „Dzieci sprawdzają, czy dorośli tabliczkę mnożenia znają”.
Podsumowaniem XII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia było spotkanie Klasowych Ekspertów Mnożenia na konkursie „Mistrz Tabliczki Mnożenia”. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe linijki z tabliczką mnożenia i odznaki.
„Mistrzami Tabliczki Mnożenia” zostali:
W klasach III

1.m-ce Jakub Pyrgies kl. 3 A

2.m-ce Tomasz Góra kl. 3 A

3.m-ce Karolina Temporale kl. 3 A i Wojciech Raczyński kl. 3 C
wyróżnienie: Hanna Skrajnowska kl. 3 A, Lena Babij kl. 3 E, Bruno Ślęczek kl. 3 D
Maksymilian Klimek kl. 3 C, Wojciech Stafij kl.3 E

W klasach II

1.m-ce Hubert Posyniak kl. 2 A

2.m-ce Rebeka Ostrowska kl. 2 E

3.m-ce Julian Kalinowski kl. 2 A
wyróżnienie: Magdalena Nowak kl. 2 A, Antoni Olczak kl. 2 A,
Ryszard Dębowski kl. 2 C

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zabaw z tabliczką mnożenia za rok 🙂