Poczujmy magi臋 艢wi膮t… 馃尣

W oczekiwaniu na zbli偶aj膮ce si臋 艢wi臋ta Bo偶ego Narodzenia i Nowy Rok, 偶egnamy minione miesi膮ce I pe艂ni nadziei spogl膮damy w przysz艂o艣膰. Pragniemy prze偶y膰 niepowtarzalne 艣wi膮teczne chwile w pokoju i wzajemnej blisko艣ci.

Przepi臋kne Jase艂ka w wykonaniu klas: IIa i IId聽 wzbogacone 艣piewem solist贸w: Alicji Buziuk kl.IId, Doroty Cikacz kl.IIa, Rados艂awa Ko艂tona kl. IId i Mai Zakrzewskiej kl.IId, wprowadzi艂y nas w nastr贸j nadchodz膮cych 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia.聽

Jase艂ka to widowiska o Bo偶ym Narodzeniu, kt贸re od wiek贸w wpisane s膮 w polsk膮 tradycj臋. Wzbogaceni przes艂aniem p艂yn膮cym z Jase艂ek, wszyscy 艣piewali艣my kol臋dy w duchu wiary i nadziei jaka sp艂yn臋艂a dzi臋ki pojawieniu si臋 Zbawiciela.

Za wspania艂e Jase艂ka i przygotowanie naszych ma艂ych aktor贸w dzi臋kujemy wychowawczyniom kl.IIa oraz kl.IId p. Annie Pigule i p. Kai Ciarkowskiej, kt贸re r贸wnie偶 czuwa艂y nad wokalami naszych ma艂ych solist贸w. Bajkowa, malownicza sceneria, kt贸ra by艂a dope艂nieniem naszego spektaklu zosta艂a stworzona przez p. Sebastiana Lichw臋. Natomiast za opraw臋 muzyczn膮 przedstawienia odpowiada艂 p. Piotr J臋drzejczak.

Ch臋tnych widz贸w, kt贸rzy chc膮 ogl膮da膰 naszych ma艂ych aktor贸w online, zapraszamy do wej艣cia w zamieszczony poni偶ej link z przedstawieniem.