Dzień Pluszowego Misia 🐻

Dnia 25 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia, po raz kolejny zorganizowany przez SU kl. I – III. W tym dniu dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione misie i przygotowały w salach lekcyjnych wystawę swoich pluszaków. Okazało się, że mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. W klasach pojawiły się więc misie małe, duże, białe, puchate, kolorowe, z kokardką, w sweterku, wprost bajeczne, a każdy był piękny i wyjątkowy. Poza tym każda klasa powiesiła na drzwiach swojej sali namalowaną postać wybranego misia, a dzieci wędrowały po budynku i odgadywały nazwy narysowanych misiów. Największą atrakcją tego dnia była Misiowa Foto Budka, w której uczniowie mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejne Święto Pluszowego Misia. Opiekunowie SU kl. I – III A. Lis, A. Puszkarów