Kasztanobranie w klasach I-III

Podobnie jak w ubiegłym roku klasy I-III wzięły udział w akcji charytatywnej „Kasztanki dla Hospicjum”, która wspiera dzieci z chorobą nowotworową. Podsumowaniem tej akcji był konkurs plastyczny „Nasze kasztanowce”, w którym wyróżnienia zdobyli: -Zuzanna Bącalska, Andriej Bezuglyi, Wiktoria Frąckiewicz, Polina Sukhinska z kl. 1B

-Magdalena Nowak, Dalia Cichońska, Natasza Rożko, Hanna Wojtkowiak z kl. 2A

-Katarzyna Majtyka, Maryia Nikitsich, Zuzanna Krzewicka, Aleksandra Słocka z kl. 2F

-Hanna Lewandowska, Antonina Kącka, Aleksander Jaracz, Kacper Kurlanda z kl. 3A

Za duże zaangażowanie w działania charytatywne i ekologiczne na rzecz osiedla w dniach 22XI-23XI dyrekcja szkoły, wychowawcy klas wraz z rodzicami przygotowali dla dzieci miłą niespodziankę- „grill integracyjny”. Aura, jak co roku, znowu nam dopisała. Przy zabawach na placu zabaw i pieczonej kiełbasie wszystkim dopisywał humor i uśmiech