72 ZAWODNNIKÓW NA 31 BIEGU SOLIDARNOŚCI

Jeszcze emocje po szkolnych mistrzostwach nie opadły, a już kolejny bieg za nami. W sobotę 9 września 2023, nasi uczniowie uczestniczyli w 31 Biegu Solidarności, większość z nich pokonała dystans ok 1000 m. Warunki atmosferyczne były trudne, zawodnicy biegli w ostrym słońcu. To jednak nie odebrało im radości ze wspólnego biegania. Dziękujemy wszystkim startującym za podjęty trud. Wyrazy uznania kierujemy w stronę rodziców i bliskim naszych zawodników za
towarzyszenie Im na trasie zawodów. Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły za pomoc w sprawowaniu opieki nad tak liczną grupą dzieci. Wszystkim rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za wsparcie w organizacji
transportu. Zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników, zwłaszcza tym którzy odważyli się zmierzyć z dystansem 5km i ukończyli go ze wspaniałymi rezultatami.