I MISTRZOSTWA SP 80 WE WROCŁAWIU

W dniach 5 i 6 września 2023 roku ponad 730 uczniów startowało w biegach przełajowych. Zawodnikom dopisała słoneczna pogoda, trasę wytyczono w pięknym Parku Brochowskim. Wspaniale debiutowały pierwszaki, w grupie
chłopców z tego rocznika startowało 80 dzieci. Tegoroczny bieg był wyjątkowy gdyż zmieniono jego nazwę. Od tego roku szkolne mistrzostwa w biegach przełajowych będą nosić imię Grzegorza Kiełczewskiego- biegacza, aktywnie
promującego sport wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników i wspaniałej rywalizacji. Dziękujemy za Waszą obecność, zaangażowanie i sportową postawę. Słowa wdzięczności kierujemy w stronę nauczycieli, rodziców i bliskich, którzy kibicowali zawodnikom na trasie biegu. Dziękujemy dyrekcji naszej szkoły za udział w zawodach oraz dekorowanie zwycięzców. Sezon sportowy 2023/2024 w Szkole Podstawowej Nr 80 we Wrocławiu otworzyliście w pięknym stylu 😊