Kawiarenka wolontariacka – podsumowanie ☕️

Szanowni Państwo.

Z radością informujemy, że dzięki kawiarence zorganizowanej przez Wolontariat Szkolny w dniu zebrań z Rodzicami udało nam się uzbierać 1065,80 zł. 🥰

Pragniemy podziękować za zaangażowanie – za przygotowanie przepysznych ciast i słodkości oraz za Państwa hojność.

Za zebrane środki zakupimy wskazane przez schronisko w Oławie najpotrzebniejsze produkty dla przebywających w nim zwierząt.

Jednocześnie przypominamy, że zbiórka na w/w schronisko trwa aż do 9 Grudnia. Cały czas można przynosić (też używane) legowiska, koce, kołdry, śpiwory, ręczniki, poszewki, karmy suche i mokre, szelki, smycze, obroże oraz zabawki dla psów i kotów. Rzeczy można zostawiać w szkole, w bud. A w salach 6 i 11 oraz u Weterynarza „Pro Animal” przy ul. Semaforowej 82/U1.

Serdecznie dziękujemy!

Wolontariusze SP80 wraz z koordynatorkami

Patrycją Mikołajczyk i Natalią Kozłowską.