Powitanie Zimy ❄⛄

Zima, zima, zima… Tę porę roku lubią chyba wszystkie dzieci, toteż jej przywoływanie przebiegało w naszej szkole bardzo wesoło. We czwartek rano, 22 grudnia, w pierwszy dzień kalendarzowej zimy, wchodzących do szkoły
nauczycieli, dzieci z klas I – III i pracowników szkoły witała Pani Zima – w śnieżnej, białej sukni – w otoczeniu śnieżynek. Radosnym powitaniom towarzyszyły piosenki o zimowej tematyce, wprowadzając wszystkich w doskonały, zimowo – świąteczny nastrój oraz zachęcając do wspólnej zabawy i pląsów. Akcję koordynował SU kl. I – III wraz z opiekunem p. Anną Lis.
Mamy nadzieję, że wkrótce wszyscy będziemy mogli podziwiać piękne, zimowe krajobrazy oraz czerpać radość z zabaw na śniegu i lodzie.