Zako艅czy艂y si臋 rozgrywki w tenisie sto艂owym 馃彄

W lutym i w marcu zosta艂y rozegrane mi臋dzyszkolne zawody w tenisie sto艂owym na r贸偶nych szczeblach, organizowane przez Szkolny Zwi膮zek Sportowy. W pierwszym etapie, czyli w finale strefy Centrum, nasz膮 Szko艂臋 reprezentowa艂y 4 zespo艂y dziewcz膮t i ch艂opc贸w. Wyniki tych rozgrywek przedstawiamy poni偶ej:
Igrzyska M艂odzie偶y Szkolnej dziewcz臋ta: Lena Ceszkiel, Karolina Krysztoforska, Kinga
Kurzawa
zaj臋艂y II miejsce i zakwalifikowa艂y si臋 do fina艂u Mistrzostw Wroc艂awia, w kt贸rym zaj臋艂y V miejsce. W艣r贸d ch艂opc贸w w Igrzyskach M艂odzie偶y Szkolnej reprezentowali nasz膮 Szko艂臋: Mi艂osz Lewicki, Miko艂aj Hreniak, Jan Dulas. Igrzyska Dzieci – ch艂opcy: Franciszek Bry艂ka, Antoni Zar臋ba, Bart艂omiej Siemieniec, Tomasz Kapiczowski zaj臋li III miejsce w Finale Strefy Centrum, warto doda膰, 偶e startowa艂o 17 dru偶yn.
Igrzyska Dzieci – dziewcz臋ta: Amelia Klimas, Elena Dobrosz, Marta Ch臋ci艅ska zaj臋艂y V miejsce.


Gratulacje dla wszystkich zespo艂贸w.