Zakończyły się rozgrywki w tenisie stołowym 🏓

W lutym i w marcu zostały rozegrane międzyszkolne zawody w tenisie stołowym na różnych szczeblach, organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. W pierwszym etapie, czyli w finale strefy Centrum, naszą Szkołę reprezentowały 4 zespoły dziewcząt i chłopców. Wyniki tych rozgrywek przedstawiamy poniżej:
Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewczęta: Lena Ceszkiel, Karolina Krysztoforska, Kinga
Kurzawa
zajęły II miejsce i zakwalifikowały się do finału Mistrzostw Wrocławia, w którym zajęły V miejsce. Wśród chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej reprezentowali naszą Szkołę: Miłosz Lewicki, Mikołaj Hreniak, Jan Dulas. Igrzyska Dzieci – chłopcy: Franciszek Bryłka, Antoni Zaręba, Bartłomiej Siemieniec, Tomasz Kapiczowski zajęli III miejsce w Finale Strefy Centrum, warto dodać, że startowało 17 drużyn.
Igrzyska Dzieci – dziewczęta: Amelia Klimas, Elena Dobrosz, Marta Chęcińska zajęły V miejsce.

Gratulacje dla wszystkich zespołów.