Hydroponika, green washing i grillowane kiełbaska…

Niestety za nami już niezwykle intensywny i pełen niezapomnianych wrażeń tydzień wymiany polsko-niemieckiej. Nie sposób wymienić wszystkie atrakcje, w które obfitował program wymiany. Co najbardziej podobało się niemieckim uczennicom? Po prostu WSZYSTKO! Wszystkie dziewczynki z Niemiec zachwycone były polską gościnnością i serdecznością oraz życzliwością i otwartością naszych uczennic i ich rodzin. Dla Leonie najciekawsze było odkrywanie Wrocławia i zajęcia sportowe - pływanie, dla Sarah - warsztaty kulinarne, zajęcia na basenie i czas spędzony z polską rodziną. Fionie najbardziej podobały się warsztaty badania jakości wody, wspólne kręgle oraz wrocławskie krasnale, których poszukiwała razem z Dominiką. Na Elisie-Marie największe wrażenie zrobiła całodniowa wycieczka do Centrum Edukacji Nadleśnictwa Żmigród: eksperymenty, warsztaty i ognisko z kiełbaskami. Dla Leni najciekawsze były warsztaty z hydroponiki, pływanie i kręgle. Linie najbardziej podobało się niedzielne wyjście do wrocławskiego ZOO z polską rodziną. Wszystkie - i polskie i niemieckie uczestniczki wymiany niecierpliwie odliczają już czas do rewizyty w Tettnang. Wyjazd do Niemiec już w czerwcu:)