Konkurs recytatorski

Uczniowie z naszej szkoły pięknie zaprezentowali się na międzyszkolnych konkursach recytatorskich. Dzieci recytowały poezję Jana Brzechwy. W marcu odwiedziliśmy SP 36, gdzie wiersze recytowali: Hania Skrajnowska z kl. 3 a, Lena Szałaj z kl. 3 b i Mateusz Witos z kl. 1 e. W kwietniu odbyły się dwa konkursy recytatorskie. W SP 97 naszą szkołę reprezentowali Magdalena Jakubowicz z kl. 3 a i Ignacy Krawczyk z kl. 2 f. W MDK przy ul. Dubois wiersz recytował Stanisław Stępień z kl. 1 e. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknej recytacji, dykcji i interpretacji wierszy. Dzieci zostały miło przyjęte w każdej z placówek, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek. Każde dziecko otrzymało piękny dyplom za udział w konkursie. Gratulujemy!