MISTRZOWIE DOLNEGO ŚLĄSKA

Na Stadionie Miejskim w Polkowicach, dn. 05 czerwca 2023 roku nasi uczniowie: LENA BARABACH-5A, ZOFIA KRYSIAK-5B, MAJA SENDEREK-5D, LAURA LEJKOWSKA-5E, KAMILA DUDA-6B, STANISŁAW KRAWCZYSZYN-5B,
MATEUSZ SKŁADZIEŃ-5E, DAWID LISOWSKI-6C, MATEUSZ WĄSIK-6C uczestniczyli w FINALE DOLNOŚLĄSKIM LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSK DZIECI.
Tego dnia MISTRZYNI WROCŁAWIA w skoku wzwyż- Zosia Krysiak pokonując wysokość 145 cm zdobyła tytuł MISTRZYNI DOLNEGO ŚLĄSKA. Reprezentacja chłopców w efektowny sposób z czasem 2:36,74- nowy rekord szkoły- zdobyła złoty medal w sztafecie szwedzkiej (100m, 200m, 300m, 400m). Dziewczęta w sztafecie szwedzkiej uplasowały się na siódmym miejscu- ustanawiając nowy rekord szkoły 2:55,28. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za podjęcie wyzwania
i reprezentowanie naszej szkoły w wojewódzkich zawodach. Cieszymy się z każdego Waszego osiągnięcia, które napawa nas ogromną dumą. Wyrazy uznania i szczególne podziękowania kierujemy do rodziców i nauczycieli zawodników.