WRÓĆMY DO ŻYCZLIWOŚCI !

„ Wróćmy do życzliwości – pod tym hasłem dnia 21 listopada ” obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień, zorganizowany po raz kolejny przez SU kl. I- III. Tego dnia przedstawiciele Samorządu częstowali wchodzących do szkoły nauczycieli, rodziców i dzieci cukierkami z dołączonymi do nich karteczkami z tegoroczną sentencją. Powitaniom
towarzyszyły wesołe piosenki o życzliwości, przyjaźni i uśmiechu. Poza tym każda klasa namalowała swój ”parasol życzliwości ” i ozdobiła nim drzwi swojej sali lekcyjnej. W czasie zajęć lekcyjnych i świetlicowych dzieci przygotowywały także swoje parasole życzliwości, pisały na nich miłe słowa i ozdabiały wg własnego pomysłu, a potem wymieniały się nimi ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy.
Pamiętajmy, aby przesłanie Dnia Życzliwości towarzyszyło nam każdego dnia !

Org. A. Lis, A. Puszkarów