W oczekiwaniu na Mikołaja 🤶🏃‍♀️🏃‍♂️

W dniu 25 listopada odbywała się na terenie naszej szkoły impreza sportowa – pikniki zorganizowane przez Fundację Orły Sportu w ramach realizacji Mikro Grantów, podczas którego konkurencje prowadził 13-krotny Mistrz Polski w biegach sprinterskich, 3-krotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich i wielu imprez mistrzowskich o zasięgu światowym. JEDYNY biały sprinter, który w swojej karierze pokonał legendarnego Usaina Bolta z Jamajki – MARCIN JĘDRUSIŃSKI.
Poza konkurencjami sportowymi dzieci mogły brać udział w zajęciach udzielania pierwszej pomocy zorganizowanych przez strażaków, a także pobawić się na szkolnym boisku w dmuchanych kulach. Piknik rozpoczął się o godzinie 10 i zakończył ok 14. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani pucharami i medalami, a także poczęstowani owocami.
Mamy nadzieję, że kolejne spotkania z cyklu W oczekiwaniu na Mikołaja będą się cieszyć większą
popularnością, bo przecież warto spędzać rodzinie czas „na sportowo”. Już dziś zapraszamy.