Dzień Babci i Dziadka w Domu Seniora na Brochowie

Dnia 16 stycznia kolejny raz klasa 2D  z panią Aleksandrą Puszkarów odwiedziła Dzienny Dom Seniora na Brochowie, aby zaprezentować krótki program artystyczny przygotowany specjalnie dla Seniorów z
okazji Dnia Babci i Dziadka.
Najpierw były recytowane wierszyki, których treść dotyczyła niepowtarzalności babć i dziadków
oraz ich niebagatelnego wkładu w rozwój swoich pociech. Dzieci zaśpiewały również, dobrze znane seniorom utwory, takie jak "Dwudziestolatki", "Kawiarenki", "Chodź pomaluj mój świat". Niepowtarzalność piosenek zachęciła publiczność do wspólnego śpiewania.
Na zakończenie uczniowie wykonali taniec z lampionami do utworu "Noel". Po chwili radości i obejrzeniu tańca zrodziła się atmosfera zadumy, nostalgii i wzruszenia.
Po wzruszających występach uczniowie obdarowali wszystkich zgromadzonych zrobionymi własnoręcznie kwiatkami.
Istotnym celem wizyty w Domu Seniora było uwrażliwienie dzieci na los drugiego człowieka, zwrócenie uwagi na otaczający nas świat oraz na możliwość jego zmiany poprzez czynienie dobra na rzecz ludzi szczególnie go potrzebujących.
Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor oraz przemiłym Pracownikom, którzy bardzo serdecznie nas przyjęli
w Domu Seniora.
Spotkanie to było naprawdę magiczne i wyjątkowe dla wszystkich.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego 💐💐💐