Ferie zimowe – podsumowanie ❄⛄

Właśnie zakończyła się dwutygodniowa półkolonia zimowa. Jak co roku Szkoła Podstawowa nr 80 zorganizowała największą półkolonie zimową we Wrocławiu. Dwa turnusy od 15.01 do 26.01, cieszyły aż 300 uczestników. Uczniów z Wrocławia i okolic czekało wiele atrakcji, które zapewniła szkoła. Program zawierał wiele ciekawych wyjść, w harmonogramie znajdowało się m.in: wyjścia na basen, do kina, muzeów, bobolandii, wycieczki autokarowe. Na terenie szkoły prowadzone byly, przez wykwalifikowaną kadrę, zajęcia sportowe, robotyka oraz mobilne warsztaty fabryki kosmetyków a także zajęcia plastyczne, techniczne oraz zajęcia kulinarne, które prowadzili opiekunowie grup. Dziękujemy wszystkim za obecność i świetną zabawę.

Zapraszamy do śledzenia strony szkoły. Widzimy się latem.