Witaj Wiosno !

Dnia 21 marca, pierwszego dnia kalendarzowej Wiosny, dzieci z klas I – III powitały nową porę roku zielonymi strojami oraz zielonymi serduszkami, którymi ozdobiły swoje przebrania. Najwięcej „zielonych serc” biło dla Wiosny i przyrody w kl. I a, I c, I f, II b oraz III b. Chętni uczniowie z klas młodszych uczestniczyli także w szkolnym konkursie plastycznym „Zwiastuny Wiosny”. Powstało wiele przepięknych, wiosennych prac, które możemy podziwiać w galerii na parterze w budynku B.
Koordynatorami akcji i konkursu był SU kl. I – III.
Uczniowie wyróżnieni w konkursie :
Zosia Kącka kl. I a
Ola Pyta kl. I a
Hania Morawska kl. I a
Olivier Paziewski kl. I a
Adam Tokarczyk kl. I a
Tymon Sachajko kl. I a
Ania Kiełczewska kl. I e
Gabrysia Chybowska kl. II c
Nina Jaracz kl. II c
Jonatan Pyrgies kl. II c
Tomasz Kusznierz kl. II d
Kamil Lutkiewicz kl. II d
Janka Olczak kl. III a

Gratulujemy !!!