Nasze talenty 馃槏

Z okazji powitania wiosny 21 marca uczniowie z klas I-III przygotowali pokazy swoich umiej臋tno艣ci, zainteresowa艅 i talent贸w, za kt贸re zostali nagrodzeni gromkimi brawami 馃檪聽

Dodatkowo 26 marca w klasach IV-VIII odby艂 si臋 Wiosenny Konkurs Talent贸w Wszelakich. Jak co roku, wszyscy ch臋tni, mogli zaprezentowa膰 swoje zainteresowania i umiej臋tno艣ci: taneczne, muzyczne, plastyczne, sportowe, kulinarne i co komu w duszy gra!!

I miejsce w kategorii: 艣piew
zaj臋艂a uczennica z klasy VIII A Anastasia Sokoliuk

II miejsce w kategorii taniec Zaj臋艂a uczennica klasy VIII D Antonina Baluk

III miejsce w kategorii film historyczny uczniowie klasy V D Pawe艂 Pi膮tek, Sta艣 Pakulski, J臋drzej Gruszka, Szymon
Cinglewicz, Miko艂aj Doniec, Kaja B艂asiak, Zosia Kaczmarek,
Lena Ku藕nicka, Hanna Brzozowska, Leon Garczy艅ski

Klasy VII i VIII wzi臋艂y udzia艂 w wiosennym wsp贸艂zawodnictwie. Zwyci臋ska klasa otrzyma艂a czek na 200 z艂, kt贸ry przeznaczy na cel, wed艂ug w艂asnego uznania np.: kino, lody.

Wsp贸艂zawodnictwo dotyczy艂o:
飩 Naj艂adniej przebranej klasy 鈥 im wi臋cej os贸b wzi臋艂o udzia艂, tym przyznanych by艂o wi臋cej punkt贸w (tyle punkt贸w ile
przebranych os贸b)
飩 Najlepszy wyst臋p taneczny, muzyczny (im wi臋cej os贸b, tym wi臋cej punkt贸w; 10 punkt贸w extra dla klasy, kt贸rej uda艂o si臋
zaprosi膰 do zabawy nauczyciela 鈥 mo偶e by膰 wychowawca, ale nie tylko)
Nagrod臋 g艂贸wn膮 wygra艂a klasa VIIIA
Wyr贸偶nienia otrzyma艂y: Klasa VIII B I klasa VIIID
W tym dniu zosta艂y r贸wnie偶 rozdane medale dla zwyci臋zc贸w Szkolnych Mistrzostw w Pi艂ce Siatkowej i Tenisie Sto艂owym.
Wszystkim zwyci臋zcom gratulujemy!