Nasze talenty 😍

Z okazji powitania wiosny 21 marca uczniowie z klas I-III przygotowali pokazy swoich umiejętności, zainteresowań i talentów, za które zostali nagrodzeni gromkimi brawami 🙂

Dodatkowo 26 marca w klasach IV-VIII odbył się Wiosenny Konkurs Talentów Wszelakich. Jak co roku, wszyscy chętni, mogli zaprezentować swoje zainteresowania i umiejętności: taneczne, muzyczne, plastyczne, sportowe, kulinarne i co komu w duszy gra!!

I miejsce w kategorii: śpiew
zajęła uczennica z klasy VIII A Anastasia Sokoliuk

II miejsce w kategorii taniec Zajęła uczennica klasy VIII D Antonina Baluk

III miejsce w kategorii film historyczny uczniowie klasy V D Paweł Piątek, Staś Pakulski, Jędrzej Gruszka, Szymon
Cinglewicz, Mikołaj Doniec, Kaja Błasiak, Zosia Kaczmarek,
Lena Kuźnicka, Hanna Brzozowska, Leon Garczyński

Klasy VII i VIII wzięły udział w wiosennym współzawodnictwie. Zwycięska klasa otrzymała czek na 200 zł, który przeznaczy na cel, według własnego uznania np.: kino, lody.

Współzawodnictwo dotyczyło:
 Najładniej przebranej klasy – im więcej osób wzięło udział, tym przyznanych było więcej punktów (tyle punktów ile
przebranych osób)
 Najlepszy występ taneczny, muzyczny (im więcej osób, tym więcej punktów; 10 punktów extra dla klasy, której udało się
zaprosić do zabawy nauczyciela – może być wychowawca, ale nie tylko)
Nagrodę główną wygrała klasa VIIIA
Wyróżnienia otrzymały: Klasa VIII B I klasa VIIID
W tym dniu zostały również rozdane medale dla zwycięzców Szkolnych Mistrzostw w Piłce Siatkowej i Tenisie Stołowym.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!