FROHE OSTERN!!!

Piękna tradycja wysyłania kartek świątecznych sięga wielu lat. Mimo rozpowszechnienia we współczesnym świecie komunikatorów internetowych, kartki świąteczne z życzeniami a na dodatek ręcznie robione zwracają szczególną
uwagę i ucieszą każde oko. Wiedzą o tym uczniowie kl. IV, którzy podjęli się konkursowego zadania
i przygotowali własną kartkę wielkanocną z życzeniami w języku niemieckim. Uczestnicy wykazali się dużą inwencją twórczą i zaprezentowali swoje talenty plastyczne. Wszystkie prace były pomysłowe i wymagały dużego zaangażowania w
ich wykonanie. Ilość i różnorodność wykonanych kartek jest dowodem na to, że uczniowie naszej szkoły są bardzo kreatywni i chętnie podejmują się dodatkowych zadań w języku niemieckim.
Wyróżnione prace:
Małgorzata Kuśnierz- kl .IV a
Marta Ławrynowicz- kl. IVd
Bartłomiej Bobruk – kl. IVc