Zbiórka na ośrodek adopcyjny w Boguszycach „Przytul Pyska” zakończone!

Jest mi miło poinformować, że nasza szkoła już drugi rok z rzędu zorganizowała zbiórkę dla wspaniałego miejsca – Ośrodka Adopcyjnego w Boguszycach „Przytul Pyska”. Jak już wspominaliśmy, wyjątkowość tego miejsca polega na tym, że zwierzęta mają tam naprawdę szansę na nowe, kochające domy. Są pod okiem lekarzy weterynarii oraz behawiorystów, a dzięki wolontariuszom pieski mogą codziennie wychodzić na spacery. Ale zanim uda im się znaleźć swoje rodziny – są w tym ośrodku. Żeby stworzyć im jak najlepsze warunki, Prezes Stowarzyszenia, pani Agnieszka Szachidewicz, przeprowadziła małą renowację. Dzięki zebranym rzeczom dołożyliśmy małą cegiełkę do tego przedsięwzięcia. Całe auto
darów zawiózł wraz z rodzicami wolontariusz z klasy 8a, Kamil Żukowski. Im oraz wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu, przede wszystkim, zwierząt.
Nad akcją czuwały Natalia Kozłowska i Anna Ślusarczyk- Zadrożna – opiekunki wolontariatu.
PS. Kotki i pieski na zdjęciach poniżej polecają się do adopcji.