Sukces naszych uczniów w konkursie wiedzy o Wrocławiu „Wrocławskie Krasnale”

20 marca w naszej szkole odbył się XXIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wrocławiu „Wrocławskie Krasnale”. Uroczystego otwarcia dokonała p. Dyrektor Małgorzata Lech, która w ciepłych słowach powitała Gości- przedstawiciela Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli p. Dorotę Chamioło, zgromadzonych uczniów i nauczycieli z SP 30, SSP72, SP80, następnie życzyła drużynom powodzenia i dobrej zabawy. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3 a: Hanna Wojtkowiak, Dorota Cikacz, Pola Grabowska (I drużyna), Magdalena Nowak, Jagoda Drążek i Jakub Fic (II drużyna). Miło nam poinformować, że uczniowie z naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą na temat rodzinnego miasta, jego zabytków i legend. Drużyna HANI, DOROTKI i POLI zajęła I miejsce w konkursie.
Cieszymy się tym sukcesem i gratulujemy wyniku naszym młodym pasjonatom Wrocławia!
Duże brawa !