SP 80 „KRASNALAMI STOI” 😉

Z okazji Jubileuszu 60-lecia SP80 otrzymaliśmy wyjątkowy prezent od Prezydenta Wrocławia p. Jacka Sutryka- bon o wartości 10 000zł, który pozwolił nam zrealizować marzenia, aby w szkole „zamieszkał” Krasnal. W piątek 24 maja w naszej szkole odbyła się w wyjątkowa Uroczystość odsłonięcia i nadania imienia Krasnalowi „Tysiąclatek”, którego dokonała p. Dyrektor Małgorzata Lech wraz z Wizytatorem Oświaty p. Zdzisławem Lipińskim. W Wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Samorządu Szkolnego i Uczniów z klas młodszych. „Chrzciny Krasnala” uświetnił program artystyczny przygotowany przez wychowawców i uczniów z klasy 3 A i 3 F.
Wyjątkowe imię Szkoły- „Tysiąclecia Wrocławia”, mobilizuje nas do udziału w konkursach promujących wiedzę o rodzinnym mieście. Z dumą informujemy, że uczennice z klasy 3A: Hanna Wojtkowiak, Dorota Cikacz i Pola Grabowska po
wygranej w XXIII Międzyszkolnym Etapie Konkursu Wiedzy o Wrocławiu „Wrocławskie Krasnale”, 22 maja w Finale w/w Konkursu zdobyły I miejsce we Wrocławiu. Dziewczynom serdecznie gratulujemy. Duże brawa!
Tu lubimy Krasnale, a Krasnale lubią nas 😊