Finał Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku

W kwietniowych eliminacjach do Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku wzięło udział w naszej szkole 72 uczniów z klas I- III, 40 z klas IV-VIII i 1 uczestnik w kategorii dorośli. Ośmioro z nich: Antoni Olczak (3a), Magdalena Nowak (3a), Zuzanna Plaszczyk (5a),  Zuzanna Duży (6a), Liliana Nowak (6a), Julia Pyta (6b), Nina Szymczyk (6b), Kamila Duda (7b) zakwalifikowało się do FINAŁU MISTRZOSTW. 19 maja 2024 roku nasi reprezentanci zmierzyli się z łamigłówkami w FINALE Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku organizowanych przez Politechnikę Wrocławską. Po rozegraniu 3 rund bardzo blisko WIELKIEGO FINAŁU byli: Antek Olczak, który ostatecznie zakończył rozgrywki na 13 miejscu i Kamila Duda, która zajęła 15 miejsce. Gratulacje i duże brawa dla naszych FINALISTÓW!

Koordynatorzy konkursu w SP 80: Anna Piguła i Krystyna Ceszkiel