Pomoc psychologiczno-pedagogiczno-logopedyczna

Drodzy Rodzice,
w zakładce „Pomoc psychologiczno- psychologiczno- logopedyczna” znajdziecie Państwo zestaw propozycji, jak zmotywować dziecko do pracy edukacyjnej w domu. Zachęcamy także do lektury specjalnie dla Was napisanego artykułu, dotyczącego emocji, które towarzyszą nam Wszystkim, w tej nowej, trudnej sytuacji. Dziś bardzo ważne jest nasze pozytywne myślenie. Pamiętajmy też Wszyscy, że Dzieci najbardziej potrzebują naszego wsparcia, zachęty i pochwały. Z drugiej jednak strony tak naprawdę, to One najszybciej adaptują się do nowej sytuacji.

Pragniemy zapewnić Państwa, że pozostajemy do Waszej i Naszych Uczniów dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 14:00.

Prosimy do kontaktu z nami korzystać z dziennika elektronicznego, a także specjalnie dla Was stworzonego maila: wsparciesp80@gmail.com.

W imieniu całego zespołu psychologiczno-pedagogiczno-logopedycznego,
z życzeniami zdrowia – koordynator Dorota Cichy.

Zabawy i ćwiczenia logopedyczne do pracy w domu – kliknij, aby pobrać

o emocjach 5 etapow – kliknij, aby pobrać

nauka w domu– kliknij, aby pobrać

Pobaw się– kliknij, aby pobrać

motywowanie do nauki– kliknij, aby pobrać