Bajkowy Dzień Babci i Dziadka

Dnia 21 stycznia 2019 roku uczniowie klasy I „b” gościli w naszej szkole swoje Babcie i Dziadków. Dzieci pod kierunkiem p. I. Chanik przygotowały inscenizację baśni pt. „Królewna Śnieżka”. Dopełnieniem wspaniałej gry aktorskiej dzieci była interesująca scenografia wykonana przez p. A. Suska i p. S. Lichwa. Nieocenionym uzupełnieniem widowiska było oświetlenie zorganizowane i zainstalowane przez p. Sebastiana – tatę Oli. W imieniu licznie zgromadzonych gości podziękowania wyraził p. Ryszard – dziadek Patryka. Występ spodobał się również wicedyrektor p. M. Lech, która zaproponowała by dzieci zaprezentowały widowisko klasom 0-III.
Wszystkim aktorom, rodzicom oraz osobom wspierającym to wydarzenie serdecznie dziękujemy!