KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 18 stycznia 2019 roku uczniowie klas 0- III wyłonieni w klasowym konkursie, spotkali się w bibliotece szkolnej, by zadeklamować swoje wiersze w ramach szkolnego konkursu recytatorskiego: „ SPOTKANIE Z WIERSZEM”. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu była rymowanka: „Kwiaty, motyle, zieleń traw. W zielone z poezją się baw”. Na początku pani logopeda poinstruowała jak poprawnie mówić, by być dobrze słyszanym i zrozumianym. W zaprezentowanych przez wykonawców wierszach „pachniało” przyrodą i „słychać” było śpiew ptaków. Oceniającym jak zawsze było trudno wyłonić zwycięzców, gdyż każdy włożył wiele wysiłku, by zaprezentować się jak najlepiej. W dzielnicowym etapie konkursu recytatorskiego, który odbędzie się 13 marca 2019r. naszą szkołę będą reprezentować: Aleksandra Lamot z klasy I a, Julianna Tokarska z klasy II b oraz Weronika Pidek z klasy II a. Na koniec wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni brawami i słodkościami. Na zakończenie konkursu wszyscy ustawili się do pamiątkowej fotografii.