Wyniki konkursu plastycznego „Dary jesieni”馃崄馃崅

W pa藕dzierniku uczniowie klas I-III uczestniczyli w szkolnym konkursie plastycznym „Dary jesieni”. Dzieci przygotowa艂y przepi臋kne prace w jesiennych kolorach z wykorzystaniem r贸偶norodnych 艣rodk贸w plastycznych i przyrodniczych. Spo艣r贸d bardzo wielu prac komisja konkursowa wytypowa艂a 19, a pto lista wyr贸偶nionych:

Amelia Wa艣niowska kl. I a, Miko艂aj Hume艅czuk kl. I b, Adam Kasiewicz kl. I b,
Nela Grzonkowska kl. I b, Jonatan Pyrgies kl. I c, Helena Brzozowska kl. I c, Wojtek Podlasi艅ski kl. I d, Kseniya Mayeuskaya kl. I d, Dalia Cicho艅ska kl. II a, Magda Nowak kl. II a, Maja Krakowska kl. II e, Borys Soboci艅ski kl. II f, Emilka Janiczak kl. II f,
Tosia K膮cka kl. III a, Gosia Ku艣nierz kl. III a, Karolina Temporale kl. III a, Natalia Zaleska kl. III c, Hania Wo藕na kl. III d, Emilka Kluczka kl. III e.

Gratulujemy wyr贸偶nionym i dzi臋kujemy za udzia艂 w konkursie

org. Anna Lis i Aleksandra Puszkar贸w