Wyniki konkursu plastycznego „Dary jesieni”🍁🍂

W październiku uczniowie klas I-III uczestniczyli w szkolnym konkursie plastycznym „Dary jesieni”. Dzieci przygotowały przepiękne prace w jesiennych kolorach z wykorzystaniem różnorodnych środków plastycznych i przyrodniczych. Spośród bardzo wielu prac komisja konkursowa wytypowała 19, a pto lista wyróżnionych:

Amelia Waśniowska kl. I a, Mikołaj Humeńczuk kl. I b, Adam Kasiewicz kl. I b,
Nela Grzonkowska kl. I b, Jonatan Pyrgies kl. I c, Helena Brzozowska kl. I c, Wojtek Podlasiński kl. I d, Kseniya Mayeuskaya kl. I d, Dalia Cichońska kl. II a, Magda Nowak kl. II a, Maja Krakowska kl. II e, Borys Sobociński kl. II f, Emilka Janiczak kl. II f,
Tosia Kącka kl. III a, Gosia Kuśnierz kl. III a, Karolina Temporale kl. III a, Natalia Zaleska kl. III c, Hania Woźna kl. III d, Emilka Kluczka kl. III e.

Gratulujemy wyróżnionym i dziękujemy za udział w konkursie

org. Anna Lis i Aleksandra Puszkarów