Bawimy się w karnawale…

W tym roku szkolnym bal karnawałowy dla dzieci z klas I – III odbył się we czwartek 1 lutego. Wzbudził on u najmłodszych uczniów szkoły wiele radości, uśmiechu i zadowolenia. Udekorowana kolorowymi łańcuchami, maskami i balonami sala gimnastyczna stworzyła inspirujący klimat do wspólnej zabawy. Dzieci bawiły się w trzech grupach w niezwykle
pięknych, ciekawych i kolorowych strojach. Byli więc królowie i królowe, księżniczki, wróżki, nie zabrakło również piratów, rycerzy, sportowców czy różnych zwierzątek, np. piesków, tygrysków, motyli i kotków. Bal prowadziły animatorki z Teatru Trio, które zachęcały wszystkich do tańca oraz do udziału w ciekawych konkursach. Wiele śmiechu było więc podczas tańca z balonami, tańca pod liną i konkursu przeciągania liny. Bal zakończył się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez organizatorów.