Zabawa karnawałowo – walentynkowa – wspólne świętowanie

W czwartek, 8 lutego, uczniowie klas IV- VIII mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej zabawie karnawałowo walentynkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Sala gimnastyczna została udekorowana balonami w kształcie serc, tworząc niepowtarzalną atmosferę radości. Organizatorzy zadali sobie trud, aby każda grupa wiekowa znalazła coś dla
siebie. Dla klas IV- VI oraz VII – VIII przygotowano oddzielne play-listy , dostosowane do gustów i preferencji młodszych i starszych uczestników. Nie zabrakło więc hitów takich jak „Belgijka”, „Macarena”, czy „Jedzie pociąg z daleka”, które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród tańczącej młodzieży. Nauczyciele, obecni na sali, nie tylko nadzorowali
przebieg imprezy, ale również aktywnie włączyli się w zabawę, starając się zachęcić wszystkich do udziału w niej. Nie można zapomnieć o roli wodzireja, którym w tym wyjątkowym dniu był zespół wychowania fizycznego. Dzięki ich energii i zaangażowaniu, nawet ci, którzy początkowa wahali się wziąć udział w tańcach, szybko zaczęli się bawić jak nigdy dotąd.
Zabawa karnawałowo- walentynkowa okazała się nie tylko doskonałą okazją do wspólnego świętowania, ale również doskonałą formą integracji społeczności szkolnej. Dzięki organizacji takich wydarzeń uczniowie mają szansę lepiej poznać się nawzajem, tworząc silne więzi i budując pozytywną atmosferę w szkole.

Alina Bańkosz