XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Mówionej i Śpiewanej Czesława Miłosza.

11 kwietnia br. uzdolnione uczennice z klasy 8a reprezentowały naszą szkołę na XIII Międzyszkolnym Konkursie Poezji Mówionej i Śpiewanej Czesława Miłosza. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół nr 3 we Wrocławiu. Bardzo mi miło poinformować, że dwie spośród trzech naszych uczestniczek otrzymały główne nagrody:
Anastasiia Sokoliuk zajęła I miejsce w kategorii: poezja śpiewana. Zaprezentowała utwór „Nadzieja”, układając wcześniej własną linię melodyjną. Natomiast Hanna Szczepańska zajęła II miejsce za recytację utworu „Piosenka o końcu świata”. Trzeba wspomnieć, że Hania jest laureatem tego konkursu już drugi rok z rzędu. Serdecznie dziękuję uczestnikom za trud włożony w przygotowania, a zwycięzcom gratuluję i życzę sukcesów na dalszym etapie edukacyjnym.
Opiekun konkursu: Natalia Kozłowska.