BIEG SPRAWNEO DOLNOŚLĄZACZKA

W sobotni poranek 13 kwietnia 2024 roku około 400 sportowców z klas 1-3 rywalizowało w Biegu Sprawnego Dolnoślązaczka. Zawody odbyły się na terenach parku przy Zamku Książąt Oleśnickich. Uczestnicy mieli do pokonania trasę ok 500 m. W trzech biegach koedukacyjnych startowało 16 naszych uczniów. Drużynę tworzyli:
Baranek Nadia (1d), Doniec Helena (1f), Gdaniec Lila (1d), Lejkowski Bolesław (1e), Mglej Wiktor (1f), Baluk Dominik (1b), Zydek Albert (1c), Bętlewska Zofia (2a), Waśniowska Amelia (2a), Bętlewski Michał (2a), Bętlewska Hanna (3b),
Zarzecka Kornelia (3c), Gdaniec Iga (3a), Olczak Antoni (3a), Posyniak Hubert (3a), Łukasiewicz Filip (3b).
W klasyfikacji indywidualnej nasi uczniowie zajęli:
Sprawny Dolnoślązaczek klasy I/Dziewczęta:
II miejsce BARANEK NADIA- kl. 1d
III miejsce DONIEC HELENA- kl. 1f
Sprawny Dolnoślązaczek klasy I/Chłopcy:
IV miejsce LEJKOWSKI BOLESŁAW- kl. 1e
Sprawny Dolnoślązaczek klasy II/ Dziewczęta:
VI miejsce BĘTLEWSKA ZOFIA- kl. 2a
Sprawny Dolnoślązaczek klasy III/Chłopcy:
VI miejsce OLCZAK ANTONI- kl. 3a

Wszystkim sportowcom reprezentującym Szkołę Podstawową Nr 80 we Wrocławiu gratulujemy udanych startów. Dziękujemy za wysiłek i zaangażowanie włożone w uzyskanie jak najlepszych wyników. Jesteśmy szczególnie wdzięczni rodzicom, który pomogli w organizacji wyjazdu oraz aktywnie uczestniczyli w zawodach. Słowa wdzięczności kierujemy również do wychowawców i pracowników szkoły zaangażowanych w przygotowanie dzieci oraz wsparcie logistyczne.
Kochani uczniowie jesteśmy z was bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów sportowych.