Witajcie w naszej bajce – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Każdy z nas chciałby choć przez chwilę poczuć się jak w bajce. W naszej szkole kolejny raz okazało się to możliwe. Uczniowie klas młodszych z radością włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, które zorganizował SU kl. I – III pod kierunkiem opiekuna Pani A. Lis. Dnia 3 listopada dzieci przyszły do szkoły przebrane za swoją
ulubioną postać z bajki. Radości nie było końca, każdy chciał się zaprezentować i pochwalić swoim baśniowym strojem. Można było spotkać rycerzy, księżniczki, przeróżne wróżki, Czerwonego Kapturka, kowboja, Spider- Mana, Myszkę Miki, Strażaka Sama, Smoka i wiele innych postaci z popularnych bajek. Podczas bajkowych spotkań na sali gimnastycznej, w baśniowym wystroju, dzieci obejrzały wrocławską baśń pt. „Mostek czarownic”, a potem bawiły się wspaniale przy bajkowych piosenkach i melodiach. Chętni uczniowie wzięli również udział w konkursie odgadywania postaci z bajek i filmów rysunkowych.
To był naprawdę fantastyczny dzień !!!