Walentynki, Walentynki…💗

Od ubiegłego tygodnia nasza szkoła mieni się różnymi odcieniami czerwieni, którym towarzyszy atmosfera życzliwości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek, przypadających tradycyjnie 14 lutego. Od kilku dni uczniowie klas młodszych ozdabiali swoje sale i szkolne korytarze czerwonymi, różnej wielkości walentynkowymi sercami. Jak co roku, Samorząd Uczniowski kl. I – III zorganizował także walentynkową pocztę. Na parterze zostało ustawione pięknie udekorowane pudełko, do którego uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Dnia 15 lutego listonosze „walentynkowej poczty” roznosili walentynkowe kartki wszystkim adresatom, sprawiając wiele radości i uśmiechu wszystkim obdarowywanym.