SZKOLNE IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE 2024

W dniach od 6 do 8 maja 2024 roku na terenach przyszkolnych odbyły się szkolne zawody sportowe, w których uczestniczyło 734 uczniów z klas I-VII. Zawodnicy mieli za zadanie pobiec na dystansie 50m, skoczyć w dal i rzucić
piłeczką palantową. Najlepsi otrzymali medale, które w tym roku były puzzlami, po ich złożeniu powstawał stadion lekkoatletyczny. Gratulujemy wszystkim sportowej postawy i zacięcia w konkurowaniu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni
nauczycielom i pracownikom szkoły, bez zaangażowania, których nie udało by się ich przeprowadzić. Dziękujemy dyrekcji szkoły za wsparcie podczas imprezy. Najlepsi spośród naszych uczniów będą reprezentować SP 80 Wrocław w
Mistrzostwach Wrocławia w trójboju, czwórboju oraz indywidualnych zawodach lekkoatletycznych na szczeblu miejskim i wojewódzkim.