Brawo Pavel!

Z dumą i radością informujemy, że Pavel Charnulich, uczeń klasy 8d, zdobył III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego KIKERIKI „Die Welt der Tiere”. Konkurs składał się z trzech etapów. Uczniowie zmagali się z zadaniami leksykalno-gramatycznymi, musieli wykazać się także wiedzą ogólną dotyczącą życia różnych zwierząt a w etapie finałowym – kreatywnością i pomysłowością. A wszystko to oczywiście w języku niemieckim:). Konkurs, organizowany w Szkole Podstawowej nr 29 we Wrocławiu, w ramach cyklu „Wędrówki szlakiem wartości”, objęty jest patronatem Konsula Generalnego Republiki Federalnej Niemiec, Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Prezydenta Miasta Wrocławia i Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.